про дистанційне навчання

ЯК ВИГЛЯДАЄ НАВЧАННЯ?

Навчаємо підлітків дистанційно з 12 років. Для того, щоб навчатись, вам необхідно мати комп'ютер або ноутбук, а для деяких курсів - графічний планшет.

Спочатку дитина проходить базову школу (I), по бажанню переходить в спеціалізовану (II) і вищу (III). На кожному курсі завдання складніші, тому в спеціалізованій і вищій школі можуть навчатись учні, які закінчили базову або по конкурсу за рішенням викладача. 

Переваги. Дистанційне навчання приносить набагато кращі результати, ніж стаціонарне, оскільки викладач записує індивідуальні відео-консультації по кожній домашній роботі учня до кожного заняття. А також учень може набагато більше часу присвятити завданню вдома, ніж у класі. 

Недоліки. Відсутня емоційна складова та живе спілкування з викладачем та одногрупниками, яке можливе лише в класі. Ми намагаємось підтримувати атмосферу спілкування в груповому чаті та Інстаграмі. Учні повинні самостійно дисциплінувати себе у навчанні. Хоч у школі є контроль і терміни здач, проте в класі викладач забезпечує дисципліну набагато краще, ніж це реалізовується дистанційно. 

дистанційне навчання = індивідуальне

1

Форма навчання.

Групова частина: групі надсилаються загальні відео-заняття та необхідна інформація в спільному чаті. 

Індивідуальна частина: кожен учень отримує індивідуальну відео-консультацію по його роботі до кожного заняття, тривалістю 20-50 хв. 

Систематичність.

Протягом одного тижня: учень дивиться одне відео-заняття, виконує домашнє завдання і надсилає

викладачу, отримує відео-фідбек від викладача, робить правки до наступного відео-заняття.

2

Гнучкість.

Учні самостійно обирають день та час навчання, але в межах певного терміну. На кожен етап роботи протягом тижня виділяється декілька днів: виконання домашньої роботи, правки після фідбеку домашньої роботи. 

3

4

Комунікація.

З учнями: Діти з викладчем комунікують в телеграм-чаті. Там вони отримують всю необхідну інформацію та посилання на відео-заняття. Також діти можуть спілкуватись між собою або задавати питання викладачеві.

З батьками: Батьки комунікують з адміністратором школи у вайбері. 

Контроль.

Учні повинні надсилати роботи вчасно. Якщо дитина не здала роботу до кінця вказаного терміну, про це повідомляється батькам. Тоді дитині надається додатковий час на виконання роботи під контролем батьків. Також батьки за бажанням можуть мати доступ до журналу, щоб стежити за успішністю. 

5

Технічна підтримка.

При необхідності батькам безкоштовно надається інструкція з відео-уроком, щоб встановити програми на комп'ютер чи ноутбук для windows і mac. 

6

7

Результат.

В кінці курсу учні оформлюють портфоліо робіт, які виконували протягом навчання, а також отримують сертифікат. 

Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат
© роботи захищені

1/1

портфоліо учнів

навчальні пропозиції

1

базова школа

1) Illustrator. Творчий курс

Перший практичний курс розрахований для підлітків-новачків у цифровому малюванні та дизайні. Основне завдання курсу – вивчення технічної бази програми Adobe Illustrator, що буде міцним стартом для більш поглибленого вивчення програм, а також здобуття творчих навичок у векторних ілюстраціях різного стилю.
У результаті курсу підлітки:
1. Вивчать базу програми Illustrator: векторна графіка, композиція, робота з деталями й палітрою, стилізація, опрацювання світлотіней, об’єкт у середовищі і т.д;
2. Навчаться працювати з графічним планшетом;
3. Зберуть портфоліо власних робіт: стікери, ілюстрації, стилізований автопортрет і т.д;
4. Спробують сили у різноманітних галузях цифрового мистецтва, що допоможе визначитись у якому напрямку розвиватись надалі.
Після першого етапу (курсу) програми Puzzle School учні переходять на другий: “Photoshop. Креативний курс ”.

2) Photoshop. Креативний курс

Цей курс розрахований для підлітків, що бажають оволодіти графічним редактором Adobe Photoshop, навчитись застосовувати інструменти програми для різних цілей у цифровому мистецтві та дизайні. Учні створять власні роботи в сфері ілюстрації, art-реклами, архітектурної графіки та інших, навчаться редагувати зображення, створювати спецефекти. 
В результаті курсу підлітки вмітимуть правильно підходити до дизайн-завдань, спробують сили у різних творчих цифрових галузях, зберуть портфоліо власних робіт.
Після закінчення курсу (2-го етапу) учні переходять на третій курс “Базовий графічний планшет”.

3) Photoshop. Графічний планшет-1

Цей курс розроблений для підлітків, яким цікаво оволодіти навичками малювання на графічному планшеті. Ще більше теорії, цікавих практичних завдань та проектів для портфоліо!  Під час навчання учні працюватимуть з теорією (правила побудови, світлотіні, колористики, композиції, т.д.) та практикою:  створення лінійного малюнку, різноманітних ілюстрацій та  анімації. 
Після закінчення 3-го етапу (курсу) учні мають можливість перейти у спеціалізовану та вищу школи й навчатись на профільних спецкурсах.

2

спеціалізована

школа

1) Illustrator. Графічний дизайн

Цей курс буде актуальним для тих, хто бажає розвиватись у графічному дизайні. Протягом курсу підлітки вироблять професійні навички та зберуть власне портфоліо, створять брендбук компаніїї, айдентику та шрифт, фірмовий стиль, соціальний плакат, опрацюють векторну ілюстрацію. Також учні отримають досвід роботи в команді та презентації власної дизайн-ідеї.

2) Photoshop. Графічний планшет-2

Цей курc підходить для підлітків, які вже ознайомлені з принципами малювання на графічному планшеті. Під час навчання учні будуть вивчати базові пропорції обличчя та тіла людини, будову скелета. Також учні будуть продовжувати вивчати композицію, колористику, світлотіні та познайомляться з принципами стилізації. На цьому курсі діти будуть створювати ілюстрації із зображенням людини у мультиплікаційному стилі.
Після закінчення курсу учні зможуть поглиблено вивчати анатомію людини і навчитись малювати портрет людини у реалістичному стилі на курсі "Графічний планшет-3".

3

вища

школа

1) Photoshop. Графічний планшет-3 (анатомія людини)

Цей курс чудово підійде для підлітків, які бажають професійно розвиватись в цифровому мистецтві. Знання анатомії необхідні для аніматорів та ілюстраторів будь-якого рівня. Основна ціль спецкурсу вивчення анатомії людини та створення робіт у стилі реалізму. Фінальна робота учнів присвячена створенню реалістичного портрету, що дозволяє закріпити теоретичні знання. 

викладачі курсів

Катя5.jpg
Люба2.jpg
Ola.jpg

отримати консультацію

Заповніть форму нижче, щоб отримати консультацію, дізнатись про старт курсу/інтенсиву чи записатись на навчання. Наш адміністратор зателефонує вам і детально розповість про навчання в школі та відповість на всі ваші питання. Також ви можете самостійно зателефонувати: +38063 704 6228 (Лідія)

Будь в курсі новин та пропозицій, отримуй корисні статті:

2017 Школа цифрового мистецтва для підлітків Веб-сайт розроблено Puzzle 

  • Facebook
  • Instagram
  • Behance
  • YouTube

+380 63 704 62 28   | puzzle.digital.school@gmail.com

м. Київ,  пров. Тбіліський 4/10, аудиторія 405