школа цифрового мистецтва та дизайну

  • Facebook
  • Instagram
  • symbols
 

вчимо підлітків з 11 років

Ми зацікавлені у творчому розвитку підлітків і їх особистих досягненнях в сфері Digital Art. Саме тому нашу програму можна сприймати як пазл: заняття за заняттям учні школи здобувають знання в різних напрямах цифрового креативу, досліджують себе і обирають напрям для майбутньої професії. 

Ми знаємо, як зробити навчання для підлітків цікавим та результативним, змотивувати, підтримати, направити, досягнути результату. 

методика навчання

    Форми навчання:

Очна і дистанційна

      Системний підхід:
Освоєння будь-якої творчої професії (дизайнера, ілюстратора чи цифорового художника) вимагає багато часу та практики. Тому наша школа пропонує довготривалі навчальні програми. Завдяки системному підходу та спеціальній методології навчання, підлітки не залишають навчання на пів дороги, а доходять до кінця.

 

Всі курси спрямовані на вивчення найважливіших графічних редакторів Adobe Illustrator, Adobe Photoshop та володіння графічним планшетом, але відрізняються рівнями складності. Спочатку дитина проходить базову школу, потім спеціалізовану і вищу (по бажанню). Кожна школа, в свою чергу, також поділяється на незалежні один від одного етапи. Таким чином, якщо дитина не зможе закінчити школу повністю, вона повністю закінчить короткотривалий етап. Після кожного такого етапу дитина отримує сертифікат та власне портфоліо робіт. 

      Програма

100% практична програма. У кожному практичному завданні закріплюється певна частина інструментарію програм та теоретична частина, відповідно до специфіки завдання. Таким чином, кожне завдання - це вивчення програми + знання теорії + застосування на практиці.
 

Технічна база завдань однакова для всіх, однак виконання – різне. Викладач індивідуально консультує кожного учня згідно з його роботами, і веде до кінцевого результату: фінальної роботи.

Виконуючи завдання, дитина формує ключові навички для будь-якої творчої професії: - композиційно оформлювати роботу;и- дотримуватись стилю; - поєднувати кольори; - задавати ідею.

Кожне завдання орієнтоване на певну професію у творчій галузі. Це допоможе дитині визначитись з профілем, в якому вона зможе надалі розвиватись.

 

      Результат
Протягом курсу дитина збирає свої завершені роботи, які складає у власне портфоліо. 

 

      Атмосфера 

Викладач знає кожну дитину, допомагає, направляє, підтримує і заохочує, контролює результативність.

Поза школою спілкування продовжується в соцмережі Instagram, де ми створюємо для цього відповідні умови: знайомимо учнів з арт-спільнотою і мотивуємо ділитись своїми здобутками з однолітками.

 

навчальні пропозиції

 
 

Телефон: +380 63 704 62 28  •  +380 67 862 54 45   •  Email: puzzle.digital.school@gmail.com

Адреса: місто Київ, 03055 пров. Тбіліський, 4/10 (м Політехнічний інститут), аудиторія 405

Основні курси:
▪️ Базова школа:
1) Illustrator. Творчий курс 
2) Photoshop. Креативний курс
3) Photoshop. Графічний планшет (базовий курс)

▪️ Спеціалізована школа:
1) Illustrator. Графічний дизайн
2) Photoshop. Графічний планшет (поглиблений курс)

▪️ Вища школа:
1) Photoshop. Графічний планшет (анатомія людини)


Додаткові курси:
▪️ Літні табори професій
▪️ Тижневі інтенсиви на осінніх/весняних канікулах
▪️ Майстер-класи
▪️ Воркшопи

Роботи наших учнів представлені на платформі творчої спільноти - behance

Для батьків

На нашій сторінці у Facebook слідкуйте за тим, що вивчають ваші діти, переглядайте фото з класу, підтримуйте вподобайками їхні роботи, читайте корисні статті

Для учнів

Долучайтесь до творчої спільноти Puzzle, слідкуйте за своїми досягненнями та роботами ваших друзів, дізнавайтесь та беріть участь в конкурсах, челенджах, творчих вікторинах

 

соціальна активність

insta

gram

face

book

 
Катерина Дацюк
вчителька, керівник навчального процесу

This is a great place to tell people more about yourself and peak their interest.  For more info, they can follow you on social in a click. This is a great place to tell people more about yourself and peak their interest.

For more info, they can follow you on social in a click. For more info, they can follow you on social in a click.

 
 

На нашій сторінці у Facebook слідкуйте за тим, що вивчають ваші діти, переглядайте фото з класу, підтримуйте вподобайками їхні роботи, читайте корисні статті. На нашій сторінці у Facebook слідкуйте за тим, що вивчають ваші діти, переглядайте фото з класу, підтримуйте вподобайками їхні роботи, читайте корисні статті.

Кравчук Ольга 

відгуки про Puzzle

 

партнери

контакти

Телефон: +380 63 704 62 28  •  Email: puzzle.digital.school@gmail.com

Адреса: місто Київ, 03055 пров. Тбіліський, 4/10 (м Політехнічний інститут), аудиторія 405

 
 

2017 Школа цифрового мистецтва для підлітків Веб-сайт розроблено Puzzle 

  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle
  • symbols1
  • YouTube - Белый круг

+380 63 704 62 28   | puzzle.digital.school@gmail.com

м. Київ,  пров. Тбіліський 4/10, аудиторія 405