про навчання в класі

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ НАВЧАННЯ?

Вік: 11 - 17 років. 

Група: до 8 дітей (старші та молодші групи по віку). 

Технічне оснащення: надаємо все необхідне.

Набір груп: двічі в рік (у вересні та січні).

Канікули: зимові та літні. 

Графік занять:

Заняття відбувається один раз в тиждень.

Тривалість одного заняття - 2.5 години з перервою 10-15 хв. 

На перерві є чай та печиво. 

Групи навчаються в післяобідній (16:30) або вечірній (19:00) час в будні, в суботу в ранковий, обідній та післяобідній. В неділю школа не працює. 

Домашні завдання: немає (по бажанню дитина може закріпити матеріал вдома).

Результат.

В кінці курсу учні оформлюють портфоліо робіт, які виконували протягом навчання, а також отримують сертифікат. 

Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат
Сертифікат

Програма.

Навчальна програма повністю практична та орієнтована на результат: здобуття необхідних навичок у творчих професіях на високому рівні. 

атмосфера в класі

1/1

портфоліо учнів

1/1

навчальні пропозиції

1

базова школа

1) Illustrator. Творчий курс

Перший практичний курс розрахований для підлітків-новачків у цифровому малюванні та дизайні. Основне завдання курсу – вивчення технічної бази програми Adobe Illustrator, що буде міцним стартом для більш поглибленого вивчення програм, а також здобуття творчих навичок у векторних ілюстраціях різного стилю.
У результаті курсу підлітки:
1.  Вивчать базу програми Illustrator: векторна графіка, композиція, робота з деталями й палітрою, стилізація, опрацювання світлотіней, об’єкт у середовищі і т.д;
2. Навчаться працювати з графічним планшетом;
3. Зберуть портфоліо власних робіт: стікери, ілюстрації, стилізований автопортрет і т.д;
4. Спробують сили у різноманітних галузях цифрового мистецтва, що допоможе визначитись у якому напрямку розвиватись надалі.
Після першого етапу (курсу) програми Puzzle School учні переходять на другий: “Photoshop. Креативний курс ”.

2) Photoshop. Креативний курс

Цей курс розрахований для підлітків, що бажають оволодіти графічним редактором Adobe Photoshop, навчитись застосовувати інструменти програми для різних цілей у цифоровому мистецтві та дизайні. Учні створять власні роботи в сфері ілюстрації, art-реклами, архітектурної графіки та інших, навчаться редагувати зображення, створювати спецефекти. 
В результаті курсу підлітки вмітимуть правильно підходити до дизайн-завдань, спробують сили у різних творчих цифрових галузях, зберуть портфоліо власних робіт.
Після закінчення курсу (2-го етапу) учні переходять на третій курс “Базовий графічний планшет”.

3) Photoshop. Графічний планшет-1

Цей курс розроблений для підлітків, яким цікаво оволодіти навичками малювання на графічному планшеті. Ще більше теорії, цікавих практичних завдань та проектів для портфоліо!  Під час навчання учні працюватимуть з теорією (правила побудови, світлотіні, колористики, композиції, т.д.) та практикою:  створення лінійного малюнку, різноманітних ілюстрацій та  анімації. 
Після закінчення 3-го етапу (курсу) учні мають можливість перейти у спеціалізовану та вищу школи й навчатись на профільних спецкурсах.

2

спеціалізована

школа

1) Illustrator. Графічний дизайн

Цей курс буде актуальним для тих, хто бажає розвиватись у графічному дизайні. Протягом курсу підлітки вироблять професійні навички та зберуть власне портфоліо, створять брендбук компаніїї, айдентику та шрифт, фірмовий стиль, соціальний плакат, опрацюють векторну ілюстрацію. Також учні отримають досвід роботи в команді та презентації власної дизайн-ідеї.

2) Photoshop. Графічний планшет-2

Цей курc підходить для підлітків, які вже ознайомлені з принципами малювання на графічному планшеті. Під час навчання учні будуть вивчати базові пропорції обличчя та тіла людини, будову скелета. Також учні будуть продовжувати вивчати композицію, колористику, світлотіні та познайомляться з принципами стилізації. На цьому курсі діти будуть створювати ілюстрації із зображенням людини у мультиплікаційному стилі.
Після закінчення курсу учні зможуть поглиблено вивчати анатомію людини і навчитись малювати портрет людини у реалістичному стилі на курсі "Графічний планшет-3".

3

вища

школа

1) Photoshop. Графічний планшет-3 (анатомія людини)

Цей курс чудово підійде для підлітків, які бажають професійно розвиватись в цифровому мистецтві. Знання анатомії необхідні для аніматорів та ілюстраторів будь-якого рівня. Основна ціль спецкурсу вивчення анатомії людини та створення робіт у стилі реалізму. Фінальна робота учнів присвячена створенню реалістичного портрету, що дозволяє закріпити теоретичні знання. 

викладачі курсів

Катя5.jpg
Люба2.jpg
Ola.jpg

отримати консультацію

Заповніть форму нижче, щоб отримати консультацію, дізнатись про старт курсу/інтенсиву чи записатись на навчання. Наш адміністратор зателефонує вам і детально розповість про навчання в школі та відповість на всі ваші питання. Також ви можете самостійно зателефонувати: +38063 704 6228 (Лідія)

Будь в курсі новин та пропозицій, отримуй корисні статті:

2017 Школа цифрового мистецтва для підлітків Веб-сайт розроблено Puzzle 

  • Facebook
  • Instagram
  • Behance
  • YouTube

+380 63 704 62 28   | puzzle.digital.school@gmail.com

м. Київ,  пров. Тбіліський 4/10, аудиторія 405