Маскот Puzzle: від ідеї до концепту персонажа

Пост обновлен 14 окт. 2020 г.


Що таке маскот? Це персонаж, з яким асоціюється бренд. Можемо пригадати кумедні талісмани спортивних американських команд чи шкіл. Живчик, динозавр Діно, лисеня Foxtrot, корівка Milka та інші - це все маскоти відомих брендів.


Ми вже давно мріяли про власного маскота, персонажа, який би уособлював школу, її творчість, затишність, інколи кумедність. Перебираючи різні варіанти того, яким чином нам найкраще розробити персонажа, ми зійшлись на одній гарній думці:Маскот має бути створений всією школою: від команди до учнівВтілення. Наша команда вирішила скласти з себе повноваження і віддати вибір характеристик персонажа та його створення учням школи. На нашій сторінці в Instagram ми провели опитування серед активних підписників, 90% яких складають учні різних кусів. Протягом тижня підлітки власноруч обирали зовнішні та внутрішні характеристики маскоту. Таким чином, вони давали своєрідне технічне завдання юній дизайнерці та нашій учениці Саші Жувак, яка і втілювала ідеї в реальність.1-й день: перше голосування та ескізи.


Цей день було присвячено найголовнішим характеристикам персонажа. Це буде хлопчик чи дівчинка? Людина? Чи може казкова істота? Тим часом, поки ми чекали результатів голосування, Саша створила перші ескізи персонажа.


2-й день: палітра школи і вибір персонажа.


Зізнаємось вам по секрету: ми завжди думали, що Puzzle чоловічої статі, якось так з початку задалось 😅 Але, як виявилось, у підлітків школа асоціюється з юною істотою жіночої статі. Що ж, вибір був зроблений, завдання надіслане ⭐

Ми вирішили обмежити палітру двома офіційними кольорами школи: зелений та рожевий. Це необхідно для впізнаваності та гармонійності персонажа з загальним дизайном в майбутньому. Тим часом, підлітки пройшли ще одне опитування, де більш конкретно обрали тип персонажа:Далі, вибір був за нами. Насправді, це був єдиний етап, на який безпосередньо вплинула наша команда. Врешті-решт, ми вибрали пташечку, оскільки, на нашу думку, вона найвлучніше передає концепцію школи. З цього дня, художниця працювала саме з нею.

3-й етап: характер маскота.


Це, насправді, був один з найцікавіших днів. Хіба не цікаво, з чим аудиторія асоціює бренд? Якою є школа Puzzle? Кумедною, веселою, товариською чи спокійною та роздумливою? Відповідь вийшла ось такою 👇👇👇

ТЗ поставлене і, незабаром, ескізи енергійної та грайливої пташечки Puzzle порадували і нас, і підписників 😊

4-й день: атрибути персонажа.


В створенні концепту персонажа деталі/оригінальні атрибути відіграють важливу роль. Хоча пташка і виконана в кольорах школи, а в оперенні можна простежити форму пазлу, що відсилає до лого, цікаві атрибути також важливі для маскота. Голосування визначило ідеї, що були до вподоби підліткам, а Саша додала кілька цікавих деталей до ескізів творчої пташки.

День 5-й: вподобання та хоббі.


Ми вирішили зайти далі характеру й зовнішності персонажа та продумати його вподобання. Основна мета цього голосування: визначити оточення та улюблені речі пташки, що дозволить розкрити її як цікавого персонажа та сприяти тому, щоб наша аудиторія зацікавилась нею.

Завдяки результатам голосування ми дізнались, що пташка точно не любить грати на музичних інструментах, проте полюбляє слухати музику. Вона любить книжки та затишні посиденьки, а з спортивних активностей їй до вподоби катання на велосипеді. Олександра влучно передала всі вподобання нашої пташки в ескізах:

Всього тиждень і ми спільними зусиллями змогли створити яскравого персонажа. Кажуть, що якісний контент бренду має відштовхуватись від вподобань аудиторії. Ми ж неймовірні щасливі тому, що нашій творчій шкільній спільноті вдалося розробити цей проект разом: підліткам - ідеями, Саші - неймовірними ескізами, команді Puzzle - корективами та логістикою. Врешті-решт, вийшла ось така кумедна й творча пташка Puzzle. Це в котрий раз доводить те, що набагато душевніше творити щось разом, оскільки подібний результат відтепер буде знаходити відгомін в серцях всієї школи ❤


Просмотров: 46Комментариев: 0

Недавние посты

Смотреть все