6 способів прокачати навички з анатомії

Пост обновлен 18 июня 2020 г.

Як навчитись малювати людей?

Якщо ви чекали потрібного моменту для того, щоб підтягнути анатомію – цей час настав! Наша порада проста: щоденна практика – шлях до досконалості! Скетчинг це хороший спосіб прокачувати свої навички з малювання людей, присвячуючи цьому заняттю невеликий відрізок часу кожного дня.


Часто нам важкувато знайти час для малювання у щільному графіку, тому ми радимо вам рахувати не кількість часу малювання, а кількість замальовок.

20 ескізів + кожен день = результат!

В чому користь від цього завдання?

По-перше, постійна практика наб’є вам руку.

По, друге, ваші очі “надивляться” правильних пропорцій. Постійно малюючи людей у різних позах, ракурсах, бавлячись з світлотінню, ви запам’ятовуватимете як “працює” тіло.

6 лайфхаків для щоденної практики з анатомії:


1️. Підготуйте стос простого/дешевого паперу для замальовок та олівець/ручку/маркер.

2️. Гайда до референсів: вбивайте у pinterest або google “human” і робіть замальовки. Чим різноманітніші люди та ракурси, в яких ви малюєте, тим краще!

3️. Шукайте різні пози у гарній якості в фото-стоках, наприклад, на сайті Devianart є відомі Senshistock та Faestock, чиї роботи (референси) можна безкоштовно використовувати для навчальних цілей.

4️. Робіть по 20 замальовок у день! Неважливо, як вони виходять і що ви малюєте, головне – щоденна практика!

5️. Ще одне важливе правило: швидкість! Присвятіть кожному замальовку не більше 5-ти хвилин і, якщо потрібно, ставте собі таймер. Ваша ціль не ідеальний ескіз, а якомога більша кількість людських замальовків.

6️. Урізноманітнити практику скетчів можна використанням різних матеріалів: комбінуйте олівці, маркери, ручки та інші матеріали.


Бажаємо успіхів і чекаємо ваших неймовірних робіт під хештегом #puzzle_sketch!


Просмотров: 68Комментариев: 4

Недавние посты

Смотреть все