7 завдань для жовтневого натхнення

Як використати осінні будні та отримувати радість від дрібниць? Час для творчого перезапуску!


Осінь — чарівна, тепла і затишна пора, час кавових посиденьок, хороших книг та ілюстрацій. Природа дарує нам врожай та красу, що надихають, а дощі й прийдешні холоди є своєрідною мотивацією для створення затишку та творчої атмосфери вдома.


Для того, щоб цей місяць став по-справжньому особливим, ми підібрали 7 завдань.1. Зібрати ягоди та жолуді для скетчів


Горобина, калина, ягоди невідомого походження, які чудово малювати, а не їсти... Все це можна збирати, коли вертаєтесь додому з навчання/роботи, або прогулюєтесь у парку. Також до колекції можна віднести вже вистиглі каштани в колючих кожушках, горіхи, шишки, т.п. Зібрані скарби будуть не лише гарними референсами для замальовок, а й атмосферним декором для домівки.


2. Підготуйте робочий стіл до творчості/роботи/навчання


Затишний декор надихає, а осінь пропонує різноманітну палітру кольорів. Букет сухоцвітів, красива канцелярія, медові свічі, паличка кориці...


А ще можна під'єднати всю родину до осіннього прикрашання домівки. Гарний настрій і часопроводження всім гарантовані: від збирання шишок в парку до вішання ліхтариків на штори.


3. Створіть книжкову пригоду!


Прогуляйтесь до книжкової ярмарки чи букіністичного магазинчика й оберіть книжку, що вам до вподоби. Це може бути невідомий автор чи зовсім новий для вас жанр: головне, прислухатись до інтуїції та ризикнути. Дозвольте новим відкриттям прикрасити повсякденність.


4. Кавові посиденьки


Що може бути затишнішим, аніж чудовий вечір в колі родини чи друзів? Оберіть ностальгічний фільм для перегляду або кілька настільних ігор — і проведіть час разом за пряною осінньою кавою.


Обов'язкові атрибути вечірки: смаколики з прянощами. Додайте ваніль, корицю чи шоколад в гарячі напої, а стіл може прикрасити гарбузовий, яблучний чи грушевий пиріг.


Для атмосферності запропонуйте друзям своєрідний дрес-код: одяг в теплих відтінках чи з відповідною символікою :)


5. Скарби з листя


Після замальовок обов'язково збережіть різнокольорове листя. Ховайте його в улюблених книжках, щоб випадково натрапляти на скарб. А потім взимку можна влаштувати цілу гру-загадку для родини: хто знайде найбільшу кількість захованих листочків?


6. Подарунки близьким


Уявіть скільки радощів приносять дарунки без приводу! Це можуть бути приємні дрібнички, наприклад, ваші ілюстрації, кава, книга чи солодощі.


7. Скетчинг


Малювання для душі: робіть замальовки лісових скарбів, ранкової кави чи будь-чого просто для насолоди.


Якщо ж ви бажаєте покращити навички — приєднуйтесь до всесвітнього челленджу #inktober, за умовами якого треба малювати на певну тему щодня і ділитись ілюстраціями в Інстаграмі. Ніщо не мотивує в розвитку як особистий виклик і стабільна щоденна практика!

Просмотров: 47Комментариев: 1

Недавние посты

Смотреть все