7 секретів з малювання волосся

Туторіал від ілюстраторки Люби Горіної!


Інструменти: графічний планшет, программа для малювання (Adobe Photosop, Adobe Illustrator), референси.1. Починаємо роботу з скетчу і працюємо з референсами.


2. Під час створення замальовок, намагайтесь вловити характер волосся: воно пряме чи хвилясте? Якщо кудряве, то кучері великі чи дрібні?3. Важливо розбити зачіску на пасма, показати її структуру. Не поспішайте промальовувати окремі волосинки.

4. В роботі з кольором, спершу задайте базовий колір волосся. Потім можна зробити градієнт: притемнити коріння волосся і висвітлити кінчики, адже вони вигорають під впливом сонця і стають світлішими. Також на кінчиках – густота волосся менша.5. Після створення такої бази починаємо розділяти пасма: промальовуйте тіні, позначайте освітлення. Слідкуйте за тим, які пасма знаходяться на передньому плані, а які – позаду.6. Тепер можемо звернути увагу на текстуру волосся. На цьому етапі використовуйте тонкий пензлик і не забувайте про освітлення. Якщо воно класичне, то світло буде зосереджуватись на випуклих частинах волосся.

7. В кінці роботи малюємо бліки й додаємо окремі волосини. Також на цьому етапі корисно підсилити кольори, створивши над роботою шар з режимом накладання «soft light». Таким чином, можна м‘яким пензлем домалювати яскравіше світло та підсилити тіні.Надіємось, ці лайфхаки надихнуть вас на створення портретів та навчальних скетчів!

Просмотров: 54Комментариев: 1

Недавние посты

Смотреть все